Najnowsze zbiórki
Artykuły
Aktualności

2016-09-09

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami przygotowanymi dla Państwa w zakładce "Jak prawidłowo zgłosić i rozliczyć zbiórkę publiczną" (na różowym pasku), zawierającej odpowiedzi na najczęściej zgłaszane wątpliwości w sprawach zbiórek.

Kontakt mail'owy z pracownikami weryfikującymi Państwa zgłoszenia możliwy jest pod adresem: zbiorki@mswia.gov.pl

Formularze papierowe w sprawach zbiórek publicznych należy wysyłać na adres Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji:  ul. Batorego 5, 02-591 Warszawa.  

Wysyłanie formularzy elektronicznych za pośrednictwem platformy usług elektronicznych ePUAP dostępne jest aktualnie wyłącznie dla użytkowników podpisujących dokument certyfikatem kwalifikowanym. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

 


Autor: MSWiA
Załączniki >>
KOMUNIKAT

2016-04-22

System Portalu Zbiórek Publicznych stworzony przez byłe Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji od początku swojego istnienia charakteryzował się wadliwością i wysokim stopniem awaryjności. Informujemy, że aktualnie w serwisie Portalu Zbiórek Publicznych trwa awaria polegająca na nieprawidłowym wyświetlaniu treści niektórych komunikatów dotyczących sprawozdań nadsyłanych przez organizatorów zbiórek publicznych. Kierownictwo Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji podjęło już decyzję o całkowitej przebudowie systemu.


Autor: MSWiA
Załączniki >>